Gemcrafter: Puzzle Journey 1.0.3 (Android)

Gemcrafter: Puzzle Journey

Gemcrafter: Puzzle Journey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gemcrafter: Puzzle Journey her yaştan oyuncuya hitap eden bir bulmaca oyunudur

Gemcrafter: Puzzle Journey eğer renk eşleştirme oyunu oynamayı seviyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir mobil bulmaca oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Gemcrafter: Puzzle Journey'de Jim Kraftwerk adlı maceracı kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Bir hazine avcısı olan Jim Kraftwerk değerli mücevherlerin peşinden koşarken sık yağmur ormanları, kar kaplı dağ yamaçları ve sıcak volkan kraterleri gibi farklı mekanları ziyaret ediyor. Biz de ona bu yolculuğunda eşlik edereke eğlenceye ortak oluyoruz.

Gemcrafter: Puzzle Journey'de temel amacımız oyun masasında yer alan mücevherlerden aynı renkte olanları birleştirerek yeni mücevherler üretiyoruz ve bu mücevherleri daha sonra gerektiği anlarda kullanabiliyoruz. Belirli sayıda mücevheri eşleştirdiğimizde ise bölümü tamamlıyoruz ve bir sonraki bölüme geçiyoruz. Oyunda bize 100'den fazla bölüm sunuluyor ve bu bölümler boyunca 4 farklı mekanı ziyaret ediyoruz. Oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi arkadaşlarınızı davet ederek onlarla yarılabiliyor veya aynı bulmacaları ortak bir şekilde çözmeye çalışabiliyorsunuz.