Gems of War 1.0.692 (Android)

Gems of War

Gems of War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gems of War aynı renkte mücevherleri eşleştirdiğiniz bir bulmaca oyunudur

Gems of War eğer bulmaca oyunlarını seviyorsanız keyifli zaman geçirmenize yardımcı olacak bir mobil renk eşleştirme oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan Gems of War'da fantastik bir hikaye konu alınıyor. Bu hikayenin geçtiği fantastik evrende büyülü güçler ve efsanelere konu olmuş yaratıklarla karşılaşabilmemiz mümkün. Oyuna temel amacımız bu fantastik dünyayı içerisinde yer alan krallıkları birer birer fethederek egemenliğimiz altına almak. 16 farklı krallığın yer aldığı oyunda bizi uzun bir macera bekliyor.

Gems of War'da krallıklarla savaşmak için farklı kahramanlardan yararlanabiliyoruz. 100 civarındaki kahraman çeşidi içeren oyunda görevleri tamamladıkça kahramanlarımızı geliştirebiliyor ve güçlendirebiliyoruz. Oyun bu yönüyle bir rol yapma oyununa benziyor. Oyunda bölümleri geçebilmek için yapmamız gereken aynı renkte olan mücevherleri yan yana getirerek onları yok etmek.

Gems of War'ın senaryo modunda bölüm sonu canavarlarıyla savaşabileceğiniz gibi oyunu diğer oyunculara karşı da oynayabilmeniz mümkün.

YORUMLAR