Ghosts of Memories

Ghosts of Memories
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ghosts of Memories kaliteli bir mobil bulmaca oyunudur

Ghosts of Memories ilginç ve sürükleyici bir hikayeye sahip olan ve bulmaca çözmeyi seviyorsanız sizin için keyifli bir şekilde vakit geçirme imkanı sunan bir mobil macera oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir macera - bulmaca oyunu olan Ghosts of Memories'de oyuncular 4 farklı fantastik dünyayı ziyaret etmekteler. Bu dünyalar antik medeniyetlerin yaşamış oldukları, keşfedilmemiz yollar ve gizemli bulmacalarla dolu dünyalar. Oyuncuların oyundaki temel amacı ise mantıklı bir şekilde düşünerek verilen görevleri tamamlamak ve karşılarına çıkan bulmacaları birer birer çözerek macera boyunca ilerlemek. Oyunun hikayesinin oldukça sürükleyici bir şekilde ilerlemekte olduğunu belirtmekte fayda var.

Ghosts of Memories'te izometrik kamera açısıyla oyunu oynuyoruz. 2 boyutlu ve 3 boyutlu grafiklerin bir karışımının yer aldığı oyunun görsel kalitesinin tatmin edici olduğu söylenebilir. Oyunun sesleri ve arkaplan müziklerine de özen gösterilmiş. Ghosts of Memories içerisinde herhangi bir uygulama satın alma işlemi yer almamakta.

YORUMLAR