Godzilla

Godzilla
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Godzilla aynı adlı sinema filminin resmi oyunudur

Godzilla bir sinema klasiği olan ve aynı ada sahip filmin yeniden çekilmiş versiyonu için özel olarak geliştirilmiş olan bir mobil oyundur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerde ücretsiz olarak oynanabilen bir aksiyon - bulmaca oyunu olan Godzilla bize alışılmışın dışında bir oynanış ve büyüleyici üç boyutlu grafikler sunmakta. Oyunda efsanevi canavar Godzilla'yı yönetebiliyoruz ve düşmanlarımızı yok ederek bize verilen görevleri tamamlıyoruz.

Godzilla'da daha önceden mobil oyunlarda görmediğimiz yeni bir oyun yapısı tercih edilmiş. Hem bir bulmaca oyunu hem de aksiyon oyunu olarak değerlendirilebilir. Godzilla'yı yönetirken Godzilla'nın belli hareketleri gerçekleştirebilmesi için karşımıza çıkacak bulmacaları çözüyoruz. Çözdüğümüz bulmacalar aracılığıyla Godzilla'nın düşmanlarını ezmesini, ısırmasını veya düşmanlarına pençeleriyle saldırabilmesini sağlayabiliyoruz. Ayrıca biriktirdiğimiz enerjiyi kullanarak Godzilla'nın süper yeteneği olan atomik nefesini açığa çıkarabiliyoruz.

Godzilla'da 80 bölüm bizleri bekliyor. Uzun bir oynanış süresi sunan oyunda zorda kaldığımız durumlarda arkadaşlarımızdan yardım da isteyebiliyoruz.

YORUMLAR