Gummy Drop! 1.3.1 (Android)

Gummy Drop!

Gummy Drop!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eşleştirme oyunudur.

Eşleştirme oyunları bildiğiniz gibi Candy Crush sonrası bir artış göstermeye başladı. Herkesin severek oynadığı en az bir eşleştirme oyunu vardır. Gummy Drop da iOS için yapılmış, şimdi bir de Android versiyonu çıkmış bir eşleştirme oyunu.

Eğlenceli bir oyun olan Gummy Drop da öncelikle amacınız eşleştirme oyunlarında olduğu gibi bulmacalarda aynı renkteki sakızları eşleştirerek yoketmeye çalışmak. Daha sonra ise buradan topladığınız puanlarla binalar inşa edebiliyorsunuz.

Bu oyunu diğerlerinden farklı kılan da bu özelliği diyebilirim. Yalnızca eşleştirme yapmıyor bir de bina yönetimi kısmıyla ilgileniyorsunuz. Farklı dönemlerden ihtişamlı binalar inşa edebileceğiniz bu oyunda ne kadar çok sakız eşleştirirseniz o kadar çok puan kazanıyorsunuz.

Ayrıca oyunda çeşitli güçlendiriciler ve boost'lar da yine sizi bekliyor. Bunları kullanarak daha fazla puanlar alabilir ve maceranıza daha güçlü bir şekilde devam edebilirsiniz. Her gün kazanacağınız ödüller de bu oyunda sizleri bekliyor.

Eğer siz de eşleştirme oyunlarını seviyorsanız, eğlenceli görselleri ve sevimli tarzıyla dikkat çeken bu oyuna göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR