Gun Camera 3D 1.1 (Android)

Gun Camera 3D

1.1
Gun Camera 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gun Camera 3D ile kameranızı açıp FPS oyunlarında olduğu gibi ekrana silah yerleştirebilirsiniz.

Gun Camera 3D ilginç bir zenginleştirilmiş gerçeklik deneyimi yaşamak isteyenlerin denemek isteyeceği türden bir uygulama. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile ekranınıza sanki FPS oyununda silahla ateş ediyormuşçasına efektler ekleyebilirsiniz.

Uygulamada saldırı tüfekleri, makineli tüfekler, pompalı tüfekler ve tabancalar bulunuyor. Bunlardan istediğinizi seçerek ekrana ekleyebilirsiniz. Bu aşamadan sonra tek yapmanız gereken tek şey ortama tabletinizin veya akıllı telefonunuzun ekranından bakmak. Gerçekçi ses ve görüntü efektleri de ekleyen bu uygulama sayesinde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Tamamen üç boyutlu olarak hazırlanmış olan silahlar çektiğiniz görüntü üzerinde elbette belli oluyor fakat çok fazla sırıtmıyor. Bu yüzden isterseniz ekranınızın fotoğrafını çekerek farklı çalışmalara imza atabilirsiniz. Uygulama cihazın kamerasını kullandığı için biraz pil tüketiyor. Fakat çok fazla vakit geçirmediğiniz sürece bataryanızı dramatik olarak etkilemeyecektir.

FPS oyunlarına meraklıysanız ve bu deneyimi gerçek hayatta yaşamak istiyorsanız Gun Camera 3D ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLAR