Hamilelik Tekme Sayar

Hamilelik Tekme Sayar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bebeğinizin karnınızdayken yaptığı hareketleri kayıt altına alarak, kıyaslama yapabilirsiniz.

Hamilelik Tekme Sayar uygulaması sayesinde bebeğinizin hareketlerini Android cihazınızdan takip edebilir, daha önceki hareketleriyle karşılaştırma yapabilirsiniz.

Bebeğinizin karnınızdayken yaptığı hareketleri, Hamilelik Tekme Sayar uygulamasıyla kayıt altına alabiliyorsunuz. Bebeğiniz hareket etmeye başladığında, Başla butonuna basarak ölçüm işlemini başlatabiliyor, her hareket hissettiğinizde Tekme butonuna basarak hareketleri sayabiliyorsunuz. Her gün aynı saatlerde ölçüm yaparak, bebeğinizin hareketlerini daha kolay bir şekilde kıyaslayabilirsiniz. Geçmiş Kayıtlar bölümünde ise bebeğinizin hangi gün, ne kadar süreyle kaç hareket yaptığını detaylı bir şekilde görebilmeniz mümkün.

Bebeğinizin hareketlerini takip ederken, 2 saat içerisinde 10 hareket hissetmediğinizde küçük atıştırmalıklar tüketerek bebeğinizi harekete geçirebilirsiniz. Uygulamanın amacı elbette, hamile kadınların vakit geçirebilecekleri ve bebeğinin hareketlerini ölçmek isteyebilecekleri düşünülerek geliştirilmiş. Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Hamilelik Tekme Sayar uygulamasında ölçüm yaparken, her hareketi olumlu ya da olumsuz yorumlamak elbette yanlış olacaktır. Bunun için doktorunuza görünmenizi tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR