Happy Chef 1.7 (Android)

Happy Chef

1.7
Happy Chef
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Happy Chef, dünyaca ünlü şef olmaya çalıştığınız uzun süreli oynanış sunan bir Android oyunu.

Happy Chef, dünyaca ünlü yemek şefi olmaya karar vermiş dört kişiyi kontrol ettiğimiz bir Android oyunu. Uzun soluklu zaman yönetimi oyunlarını oynarken keyif alıyorsanız seri haline gelmiş bu popüler oyunu kaçırmayın derim. Küçük ekranlı telefonda da göz yormayan bir oynanış sunan Happy Chef oyununda dünyaca ünlü menüler hazırlamanın yanında restoranımızı daha şık hale getirip müşteri çekmeye çalışıyoruz.

İkisi bayan ikisi erkek 4 aşçı arasından dilediğimizi seçiyor ve kendimize bir isim verdikten sonra kısa süren animasyonu da izleyip nihayetinde ilk bölüme başlıyoruz. İlk bölümde sıklıkla yaptığımız yiyecek tahmin edeceğiniz üzere hamburger ve sunduğumuz tek içecek limonata. İlk çalışma gününde yaptıklarımız sınırlı olsa da restoranımız daha ilk günden dolup taşıyor ve paraya para demiyoruz. Tabii ki gün sonunda kazançlı çıkmamız için müşterileri en iyi şekilde karşılamamız gerekiyor. Verilen siparişleri olabildiğince hızlı ve yanlışsız olarak hazırlamamız gerekiyor. Yanlışsız diyorum çünkü dalgınlık sonucu fazla pişirdiğimiz yiyecekler doğrudan çöpe gidiyor ve o gününkü kazancımızdan ciddi bir miktarda kesinti yapılıyor.

70’den fazla bölümü ile uzun süreli bir oynanış sunan Happy Chef’de kazancımızı harcayabildiğimiz iki yer var. Ya mutfağımıza yeni malzemeler satın alabiliyoruz ya da restoranımızı eşyalarla dekore edebiliyoruz. Her iki durum da restoranımızı büyütmemiz için son derece önemli. Tabii ki işleri büyütmek demek daha fazla yoğunluk demek.

Happy Chef Özellikleri:

  • Yeni tatlar deneyebileceğimiz 5 farklı restoran
  • Menüleri farklılaştırabilme, restoranı dekore edebilme
  • Dünyaca ünlü şef olmaya aday 4 karakter
  • 70’den fazla bölüm boyunca pişireceğimiz 100’den fazla yemek
  • Uzun süreli oynanış

YORUMLAR