Hız Koridoru Zamanlayıcısı 1.3 (Android)

Hız Koridoru Zamanlayıcısı

1.3
Hız Koridoru Zamanlayıcısı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hız Koridoru Zamanlayıcısı uygulaması ile otoyollardaki gişelerden ne zaman çıkmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Hız Koridoru Zamanlayıcısı uygulaması ile Android cihazlarınızdan otoyollardaki gişelerden ne zaman çıkmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

1 Temmuz 2017 itibariyle başlatılan uygulamayla birlikte artık otoyollarda hız koridoru uygulaması başlatılmıştı. Bu uygulamayla, HGS/OGS noktalarında araçların giriş ve çıkış arasındaki süreye bakılıyor ve hız limitinin aşılıp aşılmadığı kontrol ediliyor. Giriş ve çıkış süreleriniz, hız limitine göre kısa sürdüyse cezayla karşılaşmanız olası bir durum haline geliyor. Hız Koridoru Zamanlayıcısı uygulaması da, bu tür durumlarla karşılaşmamanız için size rehberlik eden oldukça faydalı bir uygulama diyebilirim.

Kullandığınız araç tipini seçtikten sonra, hangi otoyolda seyrediyorsanız seçmeniz gereken uygulamada HGS/OGS noktalarına giriş ve çıkış arasındaki süreleriniz hesaplanıyor ve bu mesafeyi ne kadar sürede tamamlamanız gerektiğini öğrenebiliyorsunuz. Yüzde 10’luk tolerans seçeneğini aktif hale getirerek, araç tipinize ait hız limiti yüzde 10 artırılıyor ve çıkış gişesinden geçmeniz gereken süre tekrar hesaplanıyor. Gişeler arasındaki mesafeler Karayolları Genel Müdürlüğü’nün sitesinden alındığından dolayı, uygulamayı gönül rahatlığıyla kullanabilir ve ceza yemekten kurtulabilirsiniz.

YORUMLAR