Home Design 3D 1.0.0-21 (Android)

Home Design 3D

Home Design 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Home Design 3D ev tasarımları yapabileceğiniz bir mobil uygulamadır

Home Design 3D kullanıcılara hem 2 boyutlu, hem de 3 boyutlu ev tasarlama imkanı veren bir dekorasyon uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir ev tasarlama uygulaması size dilediğiniz gibi evinizi tasarlama imkanı veriyor; fakat tasarımlarınızı kaydedebilmeniz için uygulama içinden uygulamanın tam sürümünü satın almanız gerekiyor. Home Design 3D ile kafanızdaki tasarımların gerçeğe dönüşünce nasıl görünecekleri hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz.

Home Design 3D'de temel olarak dokunmatik kontroller ve kullanışlı araçlar sayesinde ev dekorasyonu yapmamıza imkan veriyor. Uygulamada 2 boyutlu olarak odaları çiziyoruz, kapıları ve pencereleri yaratıyoruz,serbest duvarlar ve ara duvarlar ekleyebiliyoruz.Uygulama duvar yüksekliklerini, kalınlıklarını, oda şekillerini ve yönlerini değiştirmemize de imklan veriyor. Sürükle bırak yöntemiyle farklı nesneyi tasarımımıza da ekleyebiliyoruz. 

Home Design 3D, 2 boyutlu olarak tasarladığınız evlerinizi 3 boyuta dönüştürebilmekte. Bu 3 boyutlu görünümü sağlayan grafik motoru gece gündüz geçişlerine de yer veriyor. Günün belli zamanlarında evinizin güneş alma durumunu bu sayede görebiliyorsunuz. Uygulama içerisinde yer alan pusula sayesinde bu işlemleri olabildiğinde gerçekçi bir şekilde yapabilirsiniz.

YORUMLAR