Horizon Camera 1.5.0.5 (Android)

Horizon Camera

Horizon Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Horizon Camera, telefon ya da tabletinizi tuttuğunuzun bir önemi olmadan her zaman yatay fotoğraf ve videolar çekmenizi sağlayan eğlenceli bir Android kamera uygulaması.

Horizon Camera, 2014 yılı içerisinde knedi kategorisinde en iyi uygulama olarak seçilen ücretsiz ve gelişmiş bir Android kamera uygulaması. Uygulamanın en büyük özelliği ise akıllı telefon ya da tabletinizi ne şekilde tutarsanız tutun her zaman düz ve yatay açıyla fotoğraf çekiyor olması.

Fotoğraf ile birlikte video çekimleri de yapabilmenizi sağlayan uygulama, video çekimi sırasında fotoğraflar da çekme imkanı sunuyor.

Hem ön hem de arka kamera desteği olan Horizon Camera uygulaması ortaya oldukça yaratıcı ve muhteşem fotoğraf ve videolar getirmenizi sağlıyor diyebilirim. Standart kamera uygulamasına göre çok daha farklı ve gelişmiş özelliklere sahip olan uygulama, aynı zamanda standart Android kamera uygulamasından net olarak daha güçlü.

Video çekerken cihazlarınızı çevirseniz ya da istemeden hareket ettirseniz bile paralelliğini kaybettirmeyen uygulama daima yatay olarak fotoğraf ve video çekebilmenizi sağlıyor.

Yaptığınız fotoğraf ve videoları cihazınızın belleği yerine SD karta kaydetme opsiyonu da sunan Horizon Camera, cihazınıza bağlı olarak VGA, HD ya da Full HD çekim desteği de sunuyor. 3 farklı seviye ile çekim yapabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak indirip mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.