HOUND (Android)

HOUND

HOUND
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HOUND, Android telefonunuzda kullanabileceğiniz sesli asistan uygulaması.

HOUND, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz sesli asistan uygulamaları arasında. Apple’ın Siri’si Microsoft’un Cortana’sından daha hızlı olmasıyla öne çıkan sesli asistan henüz Türkiye’de kullanılabilir olmadığından Türkçe konuşamıyor ancak yabancı dilde sorulan sorulara oldukça hızlı, isabetli yanıtlar verebiliyor.

Android cihazlarda birçok sanal asistan bulunsa da çoğunluğu belli başlı soruları yanıtlayabiliyor; başka bir deyişle gerçekten en büyük yardımcımız konumunda değiller. Bu açığı gören geliştiricilerden SoundHound kendi asistanı geliştirmiş ve HOUND ismiyle beğenimize sunuyor. Henüz Amerika’daki kullanıcılara yardımcı olan asistanın en önemli özelliği detaylı sorulara da karşılık verebilmesi. Özellikle yeme-içme mekanı veya otel araması yaparken bize tam da istediğimiz bilgiyi sunuyor. Sadece mekan aratırken değil hava durumu öğrenirken, yön tarifi alırken, hesaplama yaparken de detaylı sorularınızı yöneltebiliyorsunuz.

Android cihazınıza derinlemesine nüfuz ederek istediğiniz bilgiyi cihazınıza elinizi sürmeden karşınıza çıkaran HOUND’ın yetenekleri gerçekten saymakla bitmez. Video, haber, fotoğraf araması yapma, piyasa bilgilerine ulaşma, müzik araması yapma, birim dönüştürme, kelime ve cümle çevirisi, oyunları açtırma, hatta mortgage hesaplaması dahi yapabiliyor. Ülkemize gelmesi ve Türkçe konuşması halinde Android kullanıcılarının vazgeçilmezi olacaktır.

Google Play Ülke Değiştirme Nasıl Yapılır?