House of Grudge

House of Grudge
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

House of Grudge mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

House of Grudge mobil cihazlarınızda gerilim dolu anlar yaşamanızı sağlayan bir korku oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir odadan kaçış oyunu olan House of Grudge'da trajik bir olay sonucu ortaya çıkan laneti araştıran bir kahramanı yönetiyoruz. Şehirden uzak, kendi halinde ve sessiz bir hayat sürülen bir kasabada genç bir çiftin bir çocuğu oluyor. Genç çiftin mutluluklarını artıran bu olay maalesef söz konusu trajik olay nedeniyle bir lanete dönüşüyor. Şimşeklerin karanlığı yardığı bir gecede gerçekleşen bu trajik olayın sırrını çözmek ise bize düşüyor.

House of Grudge'da temel olarak ipuçlarını birleştirerek bulmacaları çözmeye ve sır perdelerini aralamaya çalışıyoruz. Fakat bu işi yaparken karşımıza beklemediğimiz sürprizler çıkabiliyor. Bu nedenle oyunda atacağımız bir sonraki adımı düşünerek atıyoruz. Oyun atmosferinin oldukça güçlü olduğu House of Grudge'da güzel grafiklerin yer aldığı söylenebilir.

House of Grudge'da bulmacaları çözmek için çeşitli eşyaları toplamanız ve gerektiği yerde kullanmanız veya eşyaları birleştirmeniz gerekiyor. Oyunu kulaklıklar ile oynadığınızda daha da heyecanlı olmakta.

YORUMLAR