I am Bread (Android)

I am Bread

I am Bread
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    255

  • Üretici

    Bossa Studios Ltd

I am Bread mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

I am Bread eğer simülasyon oyunları sizi yeterince şaşırtmayı başaramıyorsa bu konuda bir hayli iddialı olan bir mobil smülasyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş bir ekmek simülatörü olarak tanımlanabilecek I am Bread ilk olarak bilgisayar sürümüyle karşımıza çıkmıştı. Oyunun Steam üzerinde yayınlanan PC sürümü kullanıcılar tarafından büyük beğeni kazanmış ve iyi inceleme notları yakalamıştı. Artık bu başarılı oyunu Android cihazlarımız üzerinde oynayabilmemiz mümkün.

I am Bread'de temel olarak bir tost ekmeğinin maceralarına tanık oluyoruz. Oyundaki temel amacımız ise en lezzetli tost olabilmek. Bu iş için ise evin bahçesi de dahil olmak üzere evin farklı yerlerinden tost makinasına doğru ulaşmak. Fakat yolculuk ederken dikkat etmemiz gereken bir şey var; o da lezzetimizi kaybetmememiz. Bu nedene sıvılardan kaçmamız, lezzetimizi bozacak yüzeylere temas etmememiz gerekiyor. 

I am Bread bize zorlu fizik tabanlı bulmacalar sunuyor. Eğer bir ekmeğin yerine geçmenin nasıl bir duygu olduğunu merak ediyorsanız I am Bread hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR