Icon Changer 3.5.2 (Android)

Icon Changer

Icon Changer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    220

  • Üretici

    Shell Labs

Cihazınızdaki uygulamaların ve kısayolların ikonlarını kendi zevkinize göre düzenleyebilirsiniz.

Icon Changer uygulaması ile Android işletim sistemli cihazlarınızdaki uygulamaların ikonlarını ve isimlerini kolayca değiştirebilirsiniz.

Akıllı telefonlarımızın arayüzünden sıkılıp, farklı tasarımlar denemek istediğimizde farklı launcher’lar ile bu ihtiyacı giderebiliyoruz. Ancak, sadece ikon değiştirmek istediğimizde bu ihtiyaca yönelik bir kişiselleştirme seçeneği ne yazık ki Android’de bulunmuyor. Bu ihtiyaç doğrultusunda geliştirilen Icon Changer uygulaması, dilediğiniz uygulamaların ya da kısayolların ikonlarını keyfinize göre değiştirme imkanı sunan başarılı bir uygulama. Uygulamayı açtığınızda Uygulamalar ve Kısayollar olarak iki farklı sekmeyle karşılaşıyorsunuz. Cihazınızda yüklü uygulamalardan seçim yaparak, kendi zevkinize göre bir ikon seçebiliyorsunuz.  Elbette sadece varsayılan ikonlar arasından seçim yapmıyorsunuz. Seçtiğiniz kısayolun ya da uygulamanın ikonunu seçtiğiniz bir fotoğraf ile kullanabilirsiniz.

İkon değiştirme aşamasında çeşitli araçlarla, daha fazla özelleştirme imkanına sahip olabilirsiniz. Parlaklık, kontrast, renk, doygunluk ve renk sıcaklığı gibi seçeneklerin yanında çeşitli filtreleri de kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Icon Changer uygulaması ile uygulama ve kısayollarınızın ikonlarını keyfinize göre düzenleyerek farklı bir deneyim elde edebilrsiniz.

YORUMLAR