iFixit: Repair Manual 2.3.0 (Android)

iFixit: Repair Manual

iFixit: Repair Manual
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iFixit: Repair Manual uygulamasındaki adımları takip ederek elektronik cihazınızı kendiniz tamir edebilirsiniz.

iFixit: Repair Manual, elektronik cihazların içini dışına çıkararak tamir edilebilirlik notu veren iFixit'in onarım kılavuzlarının yer aldığı bir uygulamadır. Binlerce kılavuzun yer aldığı uygulama, tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Yeni nesil telefonlardan tabletlere, bilgisayarlardan oyun konsollarına birçok ürünün tamirini gerçekleştirerek kullanıcıları bilgilendiren iFixit'in mobil uygulaması ile elinizdeki elektronik cihazları nasıl tamir edebileceğinizi kolayca öğrenebilirsiniz. Resimlerle desteklenen binlerce rehberin yer aldığı uygulamada, tamir aşamalarını adım adım görebilirsiniz.

Samsung Galaxy S4, Galaxy Note, yeni Moto Moto X gibi popüler Android tabanlı cihazlardan tutun, yeni nesil oyun konsolları Xbox One ve PlayStation 4'e kadar birçok farklı türdeki cihazın sık karşılaşılan sorunlarına ilişkin çözümler alabilir, olası bir arızalanma durumunda cihazınızı kendiniz tamir edebilirsiniz. Elektronik cihazların nazik parçalarının sökülmesi durumunda dikkat etmeniz gereken noktalar -renkli simgelerle- belirtiliyor. Böylelikle içini açacağınız cihazınıza zarar vermeden parçalama işlemini tamamlayabiliyorsunuz.

Uygulamanın yeni sürümü ile birlikte ürününüzün fotoğrafını çekebilir, tamirine kendi tamir kılavuzlarını yazmaya başlayabilir ve yayınlayabilirsiniz.

YORUMLAR