IKEA Mobil 1.0.11 (Android)

IKEA Mobil

IKEA Mobil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

IKEA Mobil uygulamasıyla IKEA ürünlerini Android telefonunuzdan sipariş verebilirsiniz.

IKEA Mobil, kolaylıkla monte edilebilen mobilya ve ev aksesuarlarını uygun fiyata sunan IKEA ürünlerini cebimize getiriyor. Evimizin her köşesinde pratik, akıllı çözümler sunan IKEA’nın uygulamasını Android telefonunuza indirerek internetten sipariş verme, alışverişinizi planlayabilirsiniz.

Etkileyici tasarımlı, kaliteli daha da önemlisi kullanışlı yüzlerce çeşit mobilya ve ev aksesuarlarının satışta olduğu IKEA mağazalarına gitmeden alışveriş yapma kolaylığı sunuyor uygulama. Ürünleri inceleyip liste çıkartabiliyor, stok durumunu görüp beğendiğiniz ancak stokta olmayan ürünler için haberdar edilmeyi seçebiliyor, geniş filtreleme seçeneğiyle aradığınız ürüne hızlıca ulaşabiliyor, mağazada ürünün barkodunu taratarak detaylı bilgi almanın yanında ürünleriniz için nakliye ve montaj tutarını öğrenebiliyorsunuz. Tabii ki uygulama üzerinden verdiğiniz siparişlerin kargo durumunu da takip edebiliyorsunuz.

Mobilden eksiksiz, hızlı ve güvenilir alışveriş imkanı tanıyan IKEA Mobil uygulaması, alışveriş için hazırlanmış. IKEA ürünlerine göz atmak için IKEA Kataloğu uygulamasını yüklemenizi tavsiye ederim.