İmsakiye 2014 1.2.1 (Android)

İmsakiye 2014

İmsakiye 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İmsakiye 2014, yaklaşan mübarek ramazan ayında oruç tutacak olan kullanıcıların yararlanabileği ücretsiz ve kullanımı kolay bir imsakiye uygulamasıdır.

İmsakiye 2014, 11 ayın sultanı Ramazan'da oruç tutacak kullanıcılar düşünülerek hazırlanmış olan ücretsiz bir imsakiye uygulamasıdır.

Kullanımı çok rahat olan bu uygulamayı hiç bir problem yaşamadan kullanabilirsiniz. Uygulama içerisinde iftar ve sahur vakitleri dışında namaz vakitlerini de görüntüleyebilirsiniz.

Türkiye sınırları içerisinde bulunan 81 ilin imsakiye bilgilerini bulabileceğiniz uygulama ayrıca wisdget özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde istediğiniz ili seçerek Android telefon ve tabletlerinizin ana ekranından o ile ait imsakiye bilgilerini görebilirsiniz.

İllere özel hazırlanan sayfalar üzerinde İmsak, Güneş, Öğle, İkindi, Akşam ve Yatsı vakitlerini görüntüleyerek ekranın üst kısmında iftara kalan süreyi özel olarak görebiliyorsunuz.

Hayatımızın her alanında kullanmaya başladığımız mobil cihazlarımız ile artık ramazan ayları da daha kolay geçecektir. Uygulamayı ücretsiz olarak indirerek kesinlikle kullanmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR