Insta Effects 1.0 (Android)

Insta Effects

1.0
Insta Effects
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Insta Effects, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde bulunan resimlere hızlı ve kolayca birbirinden güzel efektler eklemenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Insta Effects, fotoğraflarınıza yeni bir görünüm kazandırabileceğiniz efektler eklemnize olanak sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir Android uygulamasıdır.

Uygulama ile birlikte galerinizdeki veya yeni çekeceğiniz fotoğraflardan birini seçerek hızlı ve kolayca birbirinden güzel 40 farklı efektten birini ekleyebilirsiniz. Fotoğraf çekmeyi ve düzenlemeyi seven kullanıcılar tarafından beğenilen uygulamanın kullanımı oldukça basit. Sade bir arayüz ile fotoğraflarınıza bir kaç saniye gibi kısa sürede etkileyici efektler ekleyebilirsiniz.

Efekt ekleyerek değişiklik yaptığınız fotoğrafları galerinize kaydedebilir ve sonrasında arkadaşlarınız ile sosyal ağlar üzerinde paylaşabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz basit fakat etkili Insta Effect uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.