Instructables

Instructables
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kendin Yap konseptli video arşivleri olan Instructables, kendi eliyle atölye çalışması yapmak isteyenlerin sevgilisi olacak ücretsiz bir uygulama.

Kadınlar için Pinterest neyse erkekler için Instructables o olabilir! Erkeklerin çoğu bu platformdan istedikleri çıkarımı elde edemese de Instructables "kendin yap" konseptiyle sahip olduğu video arşivlerini uygulama aracılığyıla meraklısına aktarmayı başarıyor. Android kullanıcılarına sunulan bu ücretsiz uygulama size sadece el pratiği kazandıracak videolar sunmuyor. Sosyal bir oylama sistemiyle en çok beğenilenleri de bulmanız mümkün.

Instructables tek bir üreticiden gelen videoları sunmuyor, dışardan katılımların gerçekleşmesini de mümkün kılıyor. Bu videolar arasında köpeğinizi taşıyabileceğiniz bisiklet vagonundan tutun kol saati yapımına kadar birçok yapılabilir ince fikirlere rastlayabiliyorsunuz. Videoları keşfetmeniz için sunulan arama seçeneklerinde kategorizasyonlar olduğu gibi bunları sekmeler halinde açmanız da mümkün. Ek olarak, fotoğraflı anlatımla yapım aşamasını adım adım takip edebiliyorsunuz.

Dışardan gelen video önerileriyle kalmayan Instructables ağı aynı zamanda yarışma etkinlikleri düzenliyor. Misal en iyi ev aletini yapanlara takım seti hediye eden yarışmalara rastlamanız mümkün. Sadece tüketici konumunda olmak zorunda olmadığınız bu meraklı üreticilerin ağına kolayca dahil olabiliyorsunuz.

Hobi olarak birşeyler üretmekten hoşlanan herkesin dostu olabilecek bu uygulama ile güneş enerjisiyle çalışan çim biçme makinenizi yapmanıza mani olacak hiçbir şey kalmıyor.

ARTILAR

Her platformda mevcut

Vakit öldürmek için birebir

Ücretsiz

EKSİLER

Oylama sistemi geliştirilebilir

Bazı videolar saçma olabiliyor