İzmir Gelişmiş Ulaşım Sistemi

İzmir Gelişmiş Ulaşım Sistemi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İzmir Gelişmiş Ulaşım Sistemi, İzmir'li kullanıcıların ve İzmir'e iş veya tatil amaçlı gelen kullanıcıların şehir içi ulaşımlarını rahat rahat yapabilmelerini sağlayan oldukça kullanışlı ve yararlı bir Android uygulamasıdır.

Not: Uygulama, geliştiricisi tarafından yayından kaldırıldığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

İzmir Gelişmiş Ulaşım Sistemi, İzmir'de şehir içi ulaşım hakkında gereken tüm bilgileri alabileceğiniz ücretsiz ve yararlı bir Android uygulamasıdır. Web site üzerine direk bağlı olan uygulamayı güncellemenize gerek yoktur. Android telefon ve tabletiniz internete bağlı olduğu sürece uygulamayı kullanabilirsiniz.

Uygulama ile birlikte binmek istediğiniz otobüslerin bulunduğunuz durağa yakınlarını görebileceksiniz. Bunun dışında kenktkart bakiyenizi sorgulama şansınızın bulundupu uygulama, bakiyenizin yetmemesi gibi durumla karşı karşıya kalmanızı engellemektedir. Dışarı çıkmadan önce uygulama üzerinden bakiyenizi sorgulayarak beklenmedik sürprizler ile karşılaşmaktan kurtulabilirsiniz.

Son güncellemesi ile birlikte aktif edilen üyelik sistemi sayesinde favori olarak belirlediğiniz durakları ve kentkart numaranızı sisteme tekrar girmenize gerek yoktur. Otomatik olarak bu bilgileri kaydeden uygulama, giriş yaptığınızda kolayca durak be kentkart bilgilerinize ulaşmanızı sağlıyor.

Özellikler:

  • Otobüslerin ilk ve son durak kalkış saatleri
  • Kentkart bakiye sorgulama
  • Durağınıza yaklaşan otobüsleri görebilme
  • Saat kaçta hangi otobüse binmeniz gerektiği ve saat kaçta ulaşmak istediğiniz yere varacağınızı görebilme

İzmir'de şehir içi toplu ulaşımı kullanan kişilerin Android cihazlarında mutlaka bulundurmasını tavsiye ettiğim İzmir Gelişmiş Ulaşım Sistemi uygulamasını ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR