İzmir Mobil Kent Rehberi

İzmir Mobil Kent Rehberi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    487

  • ÜRETİCİ

    İzmir Büyükşehir Belediyesi

İzmir Mobil Kent Rehberi, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından geliştirilmiş resmi mobil uygulamadır.

İzmir Mobil Kent Rehberi, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından geliştirilen resmi mobil uygulamadır. Günümüzde herşeyin dijital olmaya başladığı bir çağda yaşıyoruz ve her türlü bilgiye bilgisayarlar ve internet yoluyla ulaşmak mümkün. Artık akıllı telefon ve tabletler de hayatımıza girdi ve bir çok belediye bunun güzelliklerinden faydalanmaya başladı.

İzmir de bunu göz önüne alarak Android telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz, kolayca çeşitli bilgilere ulaşabileceğiniz bir uygulama geliştirdi. Bu uygulama ile İzmir'e dair verilere anlık olarak erişebileceksiniz.

Nöbetçi eczane, önemli yerler, otobüs, metro, vapur ve izban durak yerleri ile sefer saat aralıklarını uygulama ile kolayca görebilirsiniz. Örneğin bulunduğunuz ilçede ve mahallede sağlık ocağına gitmeniz gerekiyor fakat nerede olduğunu ya da telefon numarasını bilmiyorsunuz. O sağlık kurumuna ait ikonu bularak, üzerine tıklayarak oranın telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

Yani genel olarak söylemek gerekirse, İzmir'de yaşıyorsanız ve şehri yeni yeni tanımaya başlıyorsanız, kesinlikle telefonlarınızda bulunması gereken bir uygulama.

YORUMLAR