Jelly Blast 1.5.2 (Android)

Jelly Blast

Jelly Blast
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jelly Blast, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli bir Candy Crush benzeri oyun olarak tanımlanabilir.

Jelly Blast, Android tablet ve akıllı telefonlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli bir eşleştirme oyunu olarak öne çıkıyor. Candy Crush'a olan benzerliğiyle dikkat çeken bu oyundaki temel amacımız üç adet aynı objeyi yan yana getirerek onları patlatmak ve bu sayede puan kazanmak.

Basit bir atmosfer sunmasına ve kategorisine devrimsel özellikler getirmemesine rağmen Jelly Blast'ı oynamak epey keyifli. Grafiklerin ve özellikler animasyonların renkli ve canlı bir şekilde tasarlanmış olması, oyunun en iyi özellikleri arasında yer alıyor. Oyunda belli bir hikaye sunuluyor ve biz de bu hikayeye göre ilerliyoruz. Bu yolculuğumuz boyunca birbirinden ilginç karakterler ile tanışma fırsatı yakalıyoruz.

Saatler süren oyun yapısı sayesinde Jelly Blast hemen tükenmiyor ve bu sayede oyunculara daha uzun süreli bir oyun deneyimi yaşatıyor. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız tüden bonusların ve güçlendiricilerin de bulunduğu oyunda bu öğeleri toplayarak zorlu bölümler esnasında avantaj elde edebiliyoruz.

Eğer dana önce Candy Crush veya benzeri bir oyun oynadıysanız ve hoşunuza gittiyse Jelly Blast'ı da seveceğinize eminim. Her yaştan oyunsevere hitap eden Jelly Blast, boş zamanları değerlendirmek için iyi bir seçenek olabilir.

YORUMLAR