Jelly Boom 1.0 (Android)

Jelly Boom

1.0
Jelly Boom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jelly Boom, farklı renklerdeki jöelelerin en az 3 tanesini bir araya getirip eşleştirerek bölümleri geçmeye çalışacağınız ücretsiz bir Android bulmaca oyunu.

Jelly Boom, eğer adına bakmadan görsellerine bakarsanız Candy Crush Saga ile kesinlikle karıştırabileceğiniz kadar benzeyen ama kalite açısından aynı başarıyı yakalayamayan ücretsiz bir Android eşleme oyunu.

Bulmaca oyunu kategorisinde yer alan Jelly Boom'da amacınız 140 farklı bölümü bitirmek. Bölümleri geçebilmek için ise oyun alanındaki tüm renkli jöleleri eşleştirerek yok etmeniz gerekiyor. En az 3 aynı renkli jöleyi bir araya getirip eşleştirebileceğiniz oyunun görselleri ücretsiz bir oyuna göre iyi fakat biraz daha geliştirilebilir.

Açıkcası bu tür oyunlardan uygulama marketi üzerinde yüzlerce sayıda bulunuyor. Hepsi de bu oyunların en popüler olanı Candy Crush Saga oyunundan alıntı gibi duruyor. Fakat Candy Crush'ı bitirdiyseniz ve yeni bir eşleme oyunu arıyorsanız, Jelly Boom değerlendirebileceğiniz alternatifler arasında.

Belirli aralıklarla birlikte gelen boss bölümleri sayesinde yükselmenizin önüne geçiliyor ve bu bölümü geçmek için biraz uğraşıyorsanız. Tabi bu tür oyunlarda çok yetenekliyseniz boss bölümlerinde de çok fazla zorlanmayacaksınız.

Sürekli yeni bölümler eklenerek geliştirilen Jelly Boom oyununda diğer benzer oyunlar olduğu gibi pek çok güç özelliği bulunuyor. Bu güçler sayesinde de zorlandığınız bölümleri daha rahat geçebiliyorsunuz.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde keyifli vakit geçirmek ya da zaman öldürmek için bir oyun arıyorsanız Jelly Boom'u ücretsiz olarak indirip kesinlikle denemenizde fayda var.

YORUMLAR