Jewel Galaxy 1.0 (Android)

Jewel Galaxy

1.0
Jewel Galaxy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jewel Galaxy eşleştirme oyunları kategorisinde yer alan ve kaliteli grafikleriyle dikkat çeken bir oyundur.

Jewel Galaxy keyifle oynayabileceğiniz bir eşleştirme oyunudur. Her ne kadar bu kategoride yer alan diğer alternatiflere kıyasla çok farklı bir yapıya sahip olmasa da denemeye değer olduğu kesin.

Oyunda toplam 165 farklı bölüm bulunuyor. Bu bölümler tamamen farklı tasarımlara sahip ve her birinde orijinal dizilimler yer alıyor. Bu sayede oyunun tekdüze olması engellenmiş ve oyunculara daha keyifli bir deneyim yaşatmak amaçlanmış. Farklı oyun modlarına sahip olan oyunda dilediğiniz modda oynamakta özgürsünüz. Altın toplama, kısıtlı hamle ve kısıtlı süre bu oyun modlarından bazılarıdır.

Jewel Galaxy’de son derece ilgi çekici ve detaylı grafikler kullanılmış. Grafiklere paralel olarak ilerleyen canlı animasyonlar da oyundan alınan keyfi artırıyor. Eşleştirme oyunlarının vazgeçilmez öğelerinden olan güçlendiriciler bu oyunda da es geçilmemiş. Jewel Galaxy’de elde edeceğiniz güçlendiriciler bölümler esnasında hatırı sayılır ölçüde yardımda bulunacaktır.

Eşleştirme oyunları ilginizi çekiyorsa ve bu kategoride yer alan keyifli ve ücretsiz bir yapım arıyorsanız Jewel Galaxy iyi bir seçenek olabilir.

YORUMLAR