Jewels Deluxe

Jewels Deluxe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jewels Deluxe, her seviyeden kullanıcıya hitap eden eğlenceli bir üçlü eşleştirme oyunu.

Jewels Deluxe, binlerce oyunsever tarafından en iyi eşleştirme oyunları arasında gösterilen, başarılı bir Android oyunu. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyundaki temel amacımız üç veya daha fazla aynı objeyi yan yana getirerek eşleştirmek ve yüksek puanlar kazanmak.

Ekranda rastgele dağıtılmış olan renkli taşları eşleştirebilmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz yeterli oluyor. Ne zaman üç tanesi bir araya geliyor, o zaman bir takım reaksiyonlar oluyor ve ekrandan yok oluyorlar. Elbette ne kadar fazla mücevheri reaksiyona dahil edersek o kadar fazla puan alıyoruz.

Jewels Deluxe'de birbirinden eğlenceli modlara yer veriliyor. Bu modlardan dilediğinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Biz oyunun temel olarak ne sunduğunu görmek için klasik modda ilerlemeyi seçtik fakat diğer modlar da epey eğlenceli görünüyorlar.

Jewels Deluxe'te sıkıştığımız zamanlarda ipucu butonu ile yardım alabiliyoruz. Bunu çok sık kullanmamanıız tavsiye ediyoruz aksi halde oyun epey sıkıcı hale geliyor. Candy Crush tarzı eşleştirme oyunlarına merakınız varsa Jewels Deluxe'a mutlaka göz atın.

YORUMLAR