Jewels Pop 1.5.0 (Android)

Jewels Pop

Jewels Pop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jewels Pop tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir eşleştirme oyunudur.

Jewels Pop özellikle Candy Crush’tan sonra bir hayli fazlalaşan eşleştirme oyunlarının son temsilcilerinden bir tanesi. Android tablet ve akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda aynı renkli taşları yan yana dizmeye çalışıyoruz.

Oyunda renkli grafikler ve eğlenceli animasyon efektleri kullanılmış. Taşları hareket ettirebilmek için parmaklarımızı ekranda sürüklememiz yetiyor. Yerlerini değiştirmek istediğiniz taşların üzerinde parmağınızı sürükleyerek yerlerini değiştirebiliyorsunuz.

Bu tarz oyunlardan beklendiği gibi Jewels Pop’ta da çok sayıda bonus yer alıyor. Bunları toplayarak bölümlerde avantaj elde edebilirsiniz ve daha yüksek puanlar toplayabilirsiniz. Oyunda elde ettiğiniz yüksek skorları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Hatta kendi aranızda keyifli bir rekabet ortamı bile yaratma şansına sahipsiniz.

Eğer siz de eşleştirme oyunlarından keyif alıyor ve bu kategoride oynayabileceğiniz ücretsiz bir alternatif arıyorsanız Jewels Pop’ı mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.