Jewels Puzzle

Jewels Puzzle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android için ücretsiz bir eşletirme oyunu arıyorsanız Jewels Puzzle sizi ziyadesiyle mutlu edecektir.

Eşleştirme oyunları, bildiğiniz gibi ücretsiz olarak başlasalar da bir noktadan sonra karşınıza tonlarca uygulama içi satın alma seçeneği çıkar. Bu geleneği bozan bir oyun arıyorsanız Jewels Puzzle ile derin bir nefes alabilirsiniz. Farklı bölüm tasarımları ile dikkat çeken oyun eşleştirme konseptine değiştirilen oyun alanları ile yeni bir tuz biber katmayı başarıyor.

Renkli arka plan tasarımları ve oyun içi arayüzü titiz eller tarafından hazırlanmış. Zerafeti oyun içerisinden kolaylıkla hissedebiliyorsunuz. Bunun haricinde ise oyun mekanikleri Bejeweled serilerinden tanıdığınız sistemle işliyor. her farklı sembolün belli bir rengi var ve bunları bir araya getirirseniz oyun alanını temizleyerek puan kazanıyorsunuz. Zincirleme reaksiyonlar ile bonus puanlar da kazanmanız mümkün ve sınırlı hamle sayınız olduğunu düşünülürse bu yöntem büyük bir avantaj.

Android için tamamen ücretsiz olan bu eşleştirme oyunu uygulama içi satın alma seçeneği olmadığı için oyunseverlerin daha çok ilgisini çekebilecek para tuzağı olmayan bir oyun.

YORUMLAR