Jewels Star 3 1.2 (Android)

Jewels Star 3

1.2
Jewels Star 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jewels Star 3 renkli taşları bir araya getirerek yok etmeye çalıştığımız eğlenceli bir eşleştirme oyunudur.

Jewels Star 3 renkli taşları eşleştirmeye çalıştığımız oyunlardan bir tanesi. Candy Crush’tan sonra renkli taşları ve şekerleri eşleştirme oyunları bir hayli ivme kazandı. Özellikle mobil cihazların kısıtlı oynanış özellikleri bu kategorinin bu denli popüler hale gelmesinde büyük rol oynadı.

Genel olarak eşleştirme oyunları basit bir yapı üzerine kuruludur. Çok fazla bir aksiyon olmadığı için oyunseverler rahatlıkla mobil cihazları üzerinden bu oyunları oynayabiliyor. Üreticiler de bu sade ve basit altyapıyı iyi takip ederek ortaya başarılı oyunlar çıkartmaya çalışıyorlar. Jewels Star 3 de bu akımın takipçilerinden bir tanesi. Toplamda 160 farklı bölüme sahip olan oyunda 8 farklı arkaplana yer verilmiş. Bu çeşitlilik oyunun tekdüze hale gelmesini mümkün olduğunca geciktiriyor.

Renkli taşların yer aldığı platformu mümkün olduğu kadar kısa bir süre içerisinde temizlememiz gerekiyor. Bunun için yapmamız gereken şey oldukça basit: aynı renkteki taşları yan yana getirmeye çalışıyoruz. Sınırlı sayıda hamlemizin olması oyunu daha zor bir hale getiriyor.

Genel olarak gerek grafikleri gerekse animasyonların kalitesiyle başarılı bir çizgide ilerleyen Jewels Star 3 eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alan herkesin denemesi gereken türden bir oyun.

YORUMLAR