Jobr 1.00 (Android)

Jobr

Jobr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jobr uygulaması ile Android cihazlarınızdan iş aramak çok daha kolay bir hale geliyor.

Jobr uygulaması, Android mobil cihaz kullanıcılarının iş aramak için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Hem kolay ve hızlı çalışan bir yapıya sahip olan hem de pek çok şirketin iş ilanını başarıyla sunabilen uygulama, maalesef ülkemizde aktif değil ancak yurtdışında yaşayan takipçilerimiz uygulamayı kendi ülkelerinde iş bulmak için kullanabilirler.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra elbette ilk yapmanız gereken kendi profilinizi oluşturmak ve bu profilin işverenler tarafından dikkat çekecek bir şekilde düzenlenmesini sağlamak. Doğru detayları öne çıkararak başvurularda öne geçmeniz ve işverenlerin sizinle iletişim kurmasını sağlamanız bu şekilde mümkün olacaktır.

Uygulama içerisinde yer alan işler karşınıza adeta Tinder kullanıyormuş gibi sıralı halde geliyorlar ve ekranı sağa kaydırmanız işe başvurmanızı, sola kaydırmanız ise işi geçmenize izin veriyor. Böylece tarama işlemleri sırasında olabildiğince hızlı bir şekilde yüzlerce farklı iş ilanı arasından seçim yapma imkanınız oluyor.

İş başvuruları esnasında kendi kişisel mesajınızı da başvurunuza ekleyebildiğiniz için kendinizi daha rahat ifade edebileceğinizi söyleyebilirim. İşverenler de sizi Tinder kullanır gibi seçtiklerinde ve eşleşme meydana geldiğinde Jobr bunu bildirim desteği sayesinde size gösteriyor. Dolayısıyla her defasında uygulamaya girerek başvuruları da kontrol etmeye gerek kalmıyor.

Yeni bir iş arama uygulaması arayan kullanıcıların göz atmadan geçmemeleri gereken uygulamalar arasında.