Journal 0.3.3 (Android)

Journal

Journal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Journal uygulamasını kullanarak, Android akıllı cihazlarınızda interaktif günlükler tutabilirsiniz.

Journal uygulaması, günlük tutmayı seven kullanıcıların deneyebilecekleri ücretsiz Android uygulamaları arasında yer alıyor ve şimdiye dek karşılaştığımız pek çok günlük uygulamasından daha kolay ve etkili bir kullanıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Zira uygulamanın sahip olduğu ek araçlar sayesinde sadece yazma değil, resimleri depolama, takvimle eş bir şekilde günlüğü ekleme, harita üzerinde yazılanları görebilme gibi bazı önemli özellikler de geliyor.

Uygulamanın sahip olduğu ileri alma ve geri alma özellikleri ile yaptığınız hataları geri alabilir, isterseniz yanlışlıkla yaptığınız geri alma işlemini de ileriye alabilirsiniz. Kelime ve karakter sayacı da barındıran uygulama, bir yandan da yazdığınız yazılara fotoğraflar eklemenize imkan tanıyor.

Girdileriniz tamamlandıktan sonra onlara bir tarih ve harita konumu da atayabiliyorsunuz. Böylece herhangi bir günlük yazınızı okurken bütün herşeyin ne zaman ve nerede gerçekleştiğini de hemen anlayabiliyorsunuz. Özellikle yazdıklarınızı başkalarının da okumasını istiyorsanız kesinlikle göz atmanız gerekenler arasında diyebilirim.

Uygulama içerisinde bulunan bazı satın alma seçenekleri sayesinde ek özellikler de kazanabilir, daha kolay yazma ve okuma yeteneklerine erişebilirsiniz. Dilerseniz şifrelemeyi kullanarak size özel olan tüm girdilerin size özel olarak kalmasını da sağlayabiliyorsunuz.

GPS ve internet bağlantısından faydalanabilen Journal, bu sayede konum, hava durumu, sıcaklık, hareket durumu ve müzik gibi diğer bilgileri de günlük girdileriniz içerisine ekleyebiliyor. Seyahat meraklılarının da beğenebileceğine inanıyorum.

YORUMLAR