Kaspersky Password Manager 1.4.15.136 (Android)

Kaspersky Password Manager

Kaspersky Password Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    45

  • Üretici

    Kaspersky Lab

Kaspersky Password Manager, çevrimiçi hesaplarınızı tek bir güvenli alanda toplayan ücretsiz ve pratik bir parola yöneticisi.

Kaspersky Password Manager, tanınan güvenlik şirketlerinden Kaspersky’nin Android cihaz kullanıcıları için hazırladığı parola yöneticisi. Ücretsiz olarak indirip kullanabildiğimiz güvenlik uygulaması, çevrimiçi hesaplarında karışık şifreler kullanan ve şifrelerini sık sık unutan kullanıcılar için ideal bir uygulama.

E-posta ve sosyal ağ gibi sıklıkla kullandığımız çevrimiçi hesapları şifreleyerek tek bir yerde toplayan Kaspersky Password Manager uygulaması Android platformunda da karşımıza çıkıyor. Mevcut Kaspersky hesabımıza giriş yaparak (Kaspersky hesabınız yoksa uygulama üzerinden hızlıca açabiliyorsunuz.) kullanmaya başladığımız uygulamada web, uygulamalar, notlar ve kimlik bilgileri olmak üzere 4 farklı seçenek bulunuyor. Android cihazınızda sıklıkla kullandığınız uygulamalar (Sosyal ağ uygulamalarında, e-posta uygulamalarında her gün çıkış yapan kişi vardır tartışılır.), internet tarayıcısında açtığınız alışveriş siteleri, sosyal ağ uygulamaları ve kredi kartı bilgilerinizi içeren kimlik bilgileriniz gibi uygulama üzerine eklediğiniz tüm oturum açma bilgileri sadece kendimizin açabileceği master şifre ile korunuyor. Tabii ki bu noktada master şifre seçimi oldukça önemli. Eğer güçlü şifre oluşturmada yeterince deneyiminiz yoksa uygulamanın parola oluşturucusundan yardım alabilirsiniz. Parola oluşturucunun oluşturduğu tahmin edilmesi oldukça güç parolaya bakarak benzer bir şifre oluşturabilirsiniz.

Web sitelerine ve uygulamalara giriş yaparken kullanıcı adı ve şifre alanını otomatik olarak doldurarak işimizi oldukça kolaylaştıran Kaspersky Password Manager uygulamasının öne çıkan özelliklerinden birisi de parolalarınızı cihazlarınız arasında senkronize edebilmesi. Yani daha önce bu uygulamayı Windows PC’nizde kullandıysanız mobile geçtiğinizde tüm şifreleriniz aynen karşınızda olmuş oluyor.

Türkçe dil seçeneği ile geldiğinden kolaylıkla kullanacağınızı düşündüğüm parola yöneticisinin tek eksi yanı ücretsiz sürümde en fazla 15 şifre saklanmasına izin vermesi.

YORUMLAR