Keypad Lock Screen

Keypad Lock Screen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ekran kilidinizden memnun değilseniz klasik tuşlama güvenlik sistemini gri getiren bu ücretsiz ve şık uygulamayı deneyebilirsiniz.

Telefonunuzun kilit ekranından sıkıldınız mı? Android kullanmanın en büyük avantajlarından biri de üçüncü parti uygulamalarından bu tarz seçeneklerin çıkabiliyor olması. Parmakla sürükleyerek şerit çizdiğiniz güvenlikten kurtulup rakamlarla oluşturduğunuz kodlar aracılığıyla ekran güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken uygulamanın size sağlamış olduğu şık arayüz de teşvik eden bir görüntü sağlıyor.

Android cihazınıza basit ama köklü bir yenilik getiren bu uygulama ile telefonunuz bambaşka bir arayüz ile donatılmış gibi özenerek hazırlanmış bir kilit ekranını kullanımınıza sunacak. Çizgileri hatırlamaktansa numaraları tuşlamak sizin için daha kolay bir seçenekse Keypad Lock Screen çok çok hoşunuza gidecektir.

Ne var ki, uygulamanın tüm özelliği de bundan ibaret. Android telefon ve tablet için indirebileceğiniz Keypad Lock Screen tamamen ücretsiz ve sizden uygulama içi satın alma tarzı işler talep etmiyor. Arayüzü kişiselleştirmek istiyorsanız bu uygulama hoşunuza gidebilir.