Knight Girl 1.2 (Android)

Knight Girl

1.2
Knight Girl
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Knight Girl, eşleştirme oyunlarından keyif alan Android sahiplerinin ücretsiz olarak indirebilecekleri bir oyun.

Knight Girl, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz bir eşleştirme oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda renkli mücevherleri eşleştirmeye çalışıyoruz. Bunu yapabilmek için aynı renge ve şekle sahip olan taşları yan yana getirmemiz gerekiyor.

Oyunda 150'den fazla bölüm bulunuyor. Bu bölümler eşleştirme oyunlarının genelinde gördüğümüz gibi kolaydan zora ilerleyecek şekilde tasarlanmış. Yapı olarak farklılaşmasa bile bölüm tasarımları oyunu zor kılmak için yeterli bir sebep.

Knight Girl'de bu kategoride yer alan diğer birçok oyunda olduğu gibi sürükleme tipindeki kontrollere yer verilmiş. Parmağımızı ekranda sürükleyerek taşların yerlerini değiştirebiliyoruz. Üç veya daha fazla taş eşleşince ortaya çıkan görüntüler dikkat çekici ve aynı zamanda kaliteli bir atmosfer oluşmasına yardımcı oluyorlar.

Oyundaki serüvenimiz esnasında karşımıza ilginç karakterler çıkıyor ve bizimle etkileşime giriyorlar. Bu da oyunun daha ilginç bir hale gelmesini sağlıyor. Açıkçası oyun genel olarak hoşumuza gitti. Eşleştirme oyunlarına ilgi duyan herkes sevecektir.

YORUMLAR