Kocaeli Yürüyüş Parkurları 1.1 (Android)

Kocaeli Yürüyüş Parkurları

1.1
Kocaeli Yürüyüş Parkurları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kocaeli Yürüyüş Parkurları ile Kocaeli'de bulunan yürüyüş ve bisiklet yollarını görebilir, yol tarifi alabilirsiniz.

Kocaeli Yürüyüş Parkurları uygulamasıyla Android cihazlarınızdan Kocaeli’de bulunan yürüyüş ve bisiklet rotalarını bulabilirsiniz.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan Kocaeli Yürüyüş Parkurları uygulaması, doğa ve kültürel rotaların yanı sıra tematik parkurlar, günübirlik yürüyüş parkurları, kanyon geçişleri ve dağ bisikleti parkurlarını sizlere sunuyor. Oldukça sade ve modern bir arayüz sunan uygulamada, yapmak istediğiniz aktiviteye tıkladıktan sonra ilgili parkurlardaki detayları inceleyebiliyorsunuz. Parkurlar için ideal mevsim, içme suyu imkanı ve parkur yapısı gibi bilgilere yer veren uygulama, bu sayede tedbirli bir şekilde yola çıkmanıza olanak tanıyor.

Artırılmış Gerçeklik teknolojisini de sizlere sunan Kocaeli Yürüyüş Parkurları uygulamasında, telefonunuzun kamerasını ufuk çizgisinde sağa ve sola gezdirerek parkurları görüntülemenize imkan sağlıyor. Doğada olmayı seviyorsanız ve farklı aktiviteler yapmak istiyorsanız, Kocaeli Yürüyüş Parkurları uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR