Leo's Red Carpet Rampage

Leo's Red Carpet Rampage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Leo's Red Carpet Rampage ilginç ve keyifli bir mobil sonsuz koşu oyunudur

Leo's Red Carpet Rampage defalarca Oskar'ın kıyısına kadar yüzmüş; fakat bu ödülü bir kere olsun bile alamamış beyaz perdenin talihsiz çocuğu Leonardo DiCaprio'nun maceralarını konuk alan bir mobil sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz sonsuz koşu oyunu türünde bir beceri oyunu olan Leo's Red Carpet Rampage'da kahramanımız Leonardo DiCaprio'nun umutsuz yolculuğuna eşlik ediyoruz. Oyunda kırmızı halıya çıkıyoruz ve Leonardo DiCaprio ile birlikte bize göz kırpan Oskar'ı yakalamaya çalışıyoruz. Fakat bu yolda birçok farklı zorluk bizi bekliyor. Paparazziler yolumuzu keserken Lady Gaga yolumuza çıkarak çirkeflik yapıyor. Ayrıca bir yandan da Matt Damon gibi rakiplerimize karşı da yarışıyoruz.

Leo's Red Carpet Rampage'da aralara ilginç mini oyunlar da serpiştirilmiş. Kimi zaman ıkınarak rol yapmaya çalışıyor, kimi zaman belirlenen süre içerisinde Oskar konuşmamızı yazmayı tamamlamaya çalışıyoruz.

Retro tarzda bir görünüme sahip olan keyifli anlar yaşayabileceğiniz mizahi bir içerik sunuyor. Oyun içerisine birçok komik sürpriz yerleştirilmiş.

YORUMLAR