letgo: 2. El Eşya Alım & Satım 1.8.2 (Android)

letgo: 2. El Eşya Alım & Satım

letgo: 2. El Eşya Alım & Satım
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

letgo: 2. El Eşya Alım & Satım ikinci el alışveriş yapmayı kolaylaştıran bir uygulamadır

letgo: 2. El Eşya Alım & Satım kullanıcılara ikinci el alışveriş konusunda pratik bir çözüm sunan bir mobil uygulamadır.

Android işletim sistemini kulanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir bir uygulama olan letgo: 2. El Eşya Alım & Satım, ikinci el ürünler satan veya almayı düşünen kullanıcılar için geliştirilmiş bir platform olarak düşünülebilir. Kullanıcılar uygulama üzerinde hem 2. el alım hem de 2. el satış işlemlerini kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebiliyor. Bu iş için kendinize bir kullanıcı profili oluşturuyorsunuz. Profil oluşturmadan ikinci el ürünlere göz atabilseniz de satış ve teklif işleri için bu profile ihtiyaç duymaktasınız.

Birçoğumuzun evinde ihtiyaç duymadığımız eşyalar boş yer kaplıyor. Bu eşyalar bizim işimize yaramasa da birilerinin çok işine yarayabilir. letgo: 2. El Eşya Alım & Satım ile bu eşyalarınızı satışa koyarak hem bu eşyalardan kurtulmuş hem de para kazanmış olabilirsiniz. Uygulama ile satmak istediğiniz ürünün fotoğraflarını yükledikten sonra insanlar ilanınıza göz atabiliyor ve teklif sunabiliyor. Uygulama ile 2. el araba alışverişi bile yapılabiliyor.

letgo: 2. El Eşya Alım & Satım uygulaması içerisinde eşyalara kategori tabanlı olarak veya arama yaparak göz atılabiliyor. Dilerseniz konum bilgilerinize göre sizin yakınlarınızda satışa çıkan eşyalara da göz atabilirsiniz.

YORUMLAR