Local Cloud 1.0 (Android)
Local Cloud
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    113

  • Üretici

    Delite Studio S.r.l.

Local Cloud, Android cihazlarınız üzerinden bilgisayarınız üzerindeki dosya ve klasörlere erişebileceğiniz kullanışlı bir uygulamadır.

Local Cloud, PC ve Mac üzerinde yer alan dosyalarınıza Android cihazlarınız üzerinden erişim sağlayabileceğiniz kullanışlı bir uygulamadır.

Yerel ağ bağlantısının hızını ve bulut sunucuların güvenlik öğelerini kullanıcılar için bir araya getiren Local Cloud, bu yönüyle kullanıcıların kendi bilgisayarlarını adeta bir bulut dosya depolama servisiymiş gibi kullanmalarına olanak sağlar.

Her ne kadar uygulama kendine ait bir güvenlik duvarı içerisinde çalışıyor olsa da kullanıcıların dosya transferleri için ayrıca özel bir şifreleme metodu daha kullanarak, dosya transferlerini çok daha güvenli bir hale getirmektedir.

Local Cloud Android uygulaması aracılığıyla erişim sağlamak istediğiniz PC veya Mac üzerinde de Local Cloud bulut sunucusu uygulamasının yer alması gerekmektedir.

Sonuç olarak Android cihazlarınız üzerinden PC veya Mac üzerinde yer alan dosyalara hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabileceğiniz Local Cloud'u tüm kullanıcılarımıza öneriyorum.

YORUMLAR