Magic Pyramid 1.1 (Android)

Magic Pyramid

1.1
Magic Pyramid
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Magic Pyramid, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu arıyorsanız Magic Pyramid tam size göre. Sihirli piramitler oyununun Android uyarlaması olan oyunda gözlerinizin ve hafızanızın iyi olması gerekiyor.

Rakamlarla oynanan Magic Pyramid oyununda her seferinde eşsiz sayılar kullanılarak piramitlerden aşağıya inilmesi gerekiyor. Aşağı inerken dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi sayıların tekrar etmemesi ve sadece komşu topların kullanılabilmesi. Bu nedenle dikkatli bir şekilde oynanması gereken bir oyun. Matematiğinizin ve hafızanızın oldukça iyi olmasını gerektiren oyunda zorlu bölümler sizleri bekliyor. 20 farklı bölümden oluşan oyunda zamana karşı yarışmalı ve aynı zamanda sayıları doğru dizmelisiniz. İlerledikçe zorlaşan bölümler karşısında neler yapabileceğinizi merak ediyorsanız Magic Pyramid oyununu mutlaka denemelisiniz.

Oyunun Özellikleri;

  • Zaman modu
  • Liderlik tablosu
  • Basit oyun mekaniği
  • 20 zorlu bölüm
  • Ücretsiz

Magic Pyramid oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR