Magic Temple

Magic Temple
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Magic Temple, sahip olduğu mükemmel grafikler ile birlikte oyuncuların saatlerce eğlenmesini sağlayan ücretsiz bir Android bulmaca oyunudur.

Magic Temple, Android cihalzarınız üzerinde oynayabileceğiniz hızlı eşleme oyunlarından bir tanesidir. Bulmaca severlerin seveceği oyunda, değerli taşları eşlemeye çalışmalısınız.

Taşları eşleyerek bölümleri geçebilmek için 60 saniyeniz bulunuyor. Oyunu oynamak için ise aynı taşların üzerlerine dokunarak birbirleri ile eşlemelisiniz. Oyunda başarılı olmak istiyorsanız, olabildiğince hızlı olmalısınız. Oyun içerisindeki gücünüzü arttırabilmek için kullanabileceğiniz farklı güçlendirme özellikleri bulunuyor. Bu özellikleri akıllı bir şekilde kullanarak zorlandığınız bölümleri rahatça geçebilirsiniz.

Aynı taşları eşleyerek olabildiğince çok puan almaya çalışacağınız oyunda arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Aldığınız puanlara göre listelerde yerinizi alarak bu liste üzerinde arkadaşlarınızı geçmeye çalışabilirsiniz. Hızlı düşünmenizi gerektiren oyunu bulmaca severler eğlenerek oynayabilirler. Oynadıkça bağımlılık kazandıran Magic Temple'ın grafikleri bulmaca oyunlarından beklediğimiz grafiklere göre çok daha kaliteli.

Genel olarak oldukça heyecanlı ve eğlenceli bir oyun yapısına sahip olan Magic Temple'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR