Mahjong Solitaire Deluxe 1.0.2 (Android)

Mahjong Solitaire Deluxe

Mahjong Solitaire Deluxe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mahjong Solitaire Deluxe rahatlatıcı bir bulmaca oyunu ve tamamen ücretsiz.

Mahjong Sloitaire Deluxe, Android tablet ve akıllı telefonları üzerinde oynayabilecekleri eğlenceli ve rahatlatıcı bir bulmaca oyunu arayanların denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi. Eski Çin bulmaca oyunu olan Mahjong'un mobil cihazlara uyarlanmış hali olan Mahjong Solitaire Deluxe'ü tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz.

Oyundaki temel amacımız aynı şekillere sahip olan taşların üzerine tıklayarak onları platformun üzerinden yok etmek. Bu şekilde devam ederek tüm tahtayı tamamlamaya çalışıyoruz. Masada hiç eşli taş kalmazsa oyun sona eriyor. Bu yüzden taşları eşleştirirken çok dikkatli olmamız gerekioyr.

Oyunda 4 farklı tema seçeneği mevcut. Zevklerinize hitap eden temayı seçebilir ve oyununuzu bu şekilde oynayabilirsiniz. Temalar farklı olsa da hepsinin oyun şekli aynı.

Mahjong Solitaire Deluxe'te 36, 72, 144 veya 288 taşlık Mahjong planları sunuluyor. Çok fazla vaktiniz yoksa az taşlı olanları oynayabilirsiniz. Eğer uzun bir bulmaca oyunu deneyimi yaşamak istiyorsanız yüksek sayılı taşları seçmenizi öneriyoruz.

Oyunda farklı zorluk seviyeleri var. Profesyonel veya amatör fark etmeksiniz dilediğiniz zorluk seviyesini seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

YORUMLAR