Major Magnet: Arcade

Major Magnet: Arcade
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Major Magnet: Arcade zeka çalıştıran bulmacalarla donatılmış eğlenceli bir mobil oyundur

Major Magnet: Arcade eğer Angry Birds tarzı fizik tabanlı bulmaca oyunu örneklerini seviyorsanız ve kendine has bir yapıya sahip olan yeni bir oyun denemek istiyorsanız oldukça hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Major Magnet: Arcade'de dünyayı kurtarmaya çalışan bir kahramanın kontrolünü ele alıyoruz. Manic Marvin adlı kahramanımız dünyayı Colonel Lastin'den kurtarabilmek için yol almalıdır; fakat yolu üzerindeki kapılar kapalıdır. Bu kapıları açabilmemiz için bize tek yardımcı olacak şeyler ise mıknatıslardır. Oyun boyunca Manic Marvin'in bu mıknatıslardan yararlanmasına ve kapıları açarak bölümleri geçmesine yardımcı oluyoruz ve maceraya ortak oluyoruz.

Major Magnet: Arcade diğer fizik tabanlı bulmaca oyunlarından ayrılan ve kendine özel bir yapıya sahip olan bir oynanışa sahip. Oyundaki temel amacımız her bölümdeki değerli eşyaları toplamak ve son olarak kapıyı açarak kapının içerisinden bir sonraki bölüme yolculuk etmek. Bu işi gerçekleştirebilmek için havada asılı duran dev mıknatıslardan yararlanıyoruz. Mıknatısların gücünü kullanarak mıknatıslar etrafında dönerek hız kazanabiliyor ve kahramanımızı fırlatabiliyoruz. Bu sayede yüksek noktalardaki değerli eşyalara ulaşabiliyoruz. Parmağımızı ekranda sürükleyerek kahramanımızın daha hızlı bir şekilde dönmesini sağlamamız da mümkün.

Major Magnet: Arcade'in grafikleri ve sesleri tıpkı atari salonlarındaki arcade oyun makinalarında ve tilt makinalarında olduğu gibi renkli, ışıl ışıl ve civcivli. Kolay bir şekilde oynanabilen Major Magnet: Arcade kısa sürede bağımlılık yapmakta.

YORUMLAR