Makeup Genius 1.2.7 (Android)

Makeup Genius

Makeup Genius
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Makeup Genius uygulamasını kullanarak Android cihazınızda kendinize sanal makyaj uygulamaları yapabilirsiniz.

Makeup Genius uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarını kullanarak anlık olarak kendi yüzleri üzerinde makyaj uygulamaları gerçekleştirmelerini sağlayan ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. İlk etapta bir fotoğraf makyajı uygulaması gibi görünse de aslında bu amaç için değil, yüzünüzde uygulayabileceğiniz makyajların nasıl görüneceğini canlı olarak test etmeniz için hazırlanmış.

Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan ve cihazınızın ön kamerasını kullanarak anlık bir şekilde görüntüyü ekrana verebilen uygulama, yüzlerce farklı makyaj seçeneği sayesinde hangi L'Oreal ürünlerinin yüzünüzde en iyi sonucu vereceğini görebilmenizi sağlıyor. Bunun için tek yapmanız gereken telefonunuzu kendinize tutmak ve ürünleri uygulamaya başlamak. Yüz hareketlerini takip edebilmesi ve mimikler yapsanız bile onları başarılı bir şekilde ekrana yansıtabilmesi, makyajınızın hangi koşullarda nasıl görüneceğini de incelemenize olanak tanıyor.

Fakat uygulamayı kullanırken devamlı olarak kameranızın çalışması ve ekrana canlı görüntü vermesi nedeniyle biraz yüksek bir pil tüketimiyle karşılaşabileceğinizi de unutmamanız gerekiyor. Dolayısıyla şarjınıza güvenmediğiniz zamanlarda kullanmaktan imtina edebilirsiniz.

Makyaj işine henüz yeni giriş yaptıysanız ve neyin güzel neyin kötü görüneceği konusunda fikriniz yoksa Makeup Genius'un içerisindeki hazır şablonlar da işinizi görecektir. Uzmanlar tarafından hazırlanmış olan bu şablonlar sayesinde en güzel makyajı seçebiliyor ve bu makyajda kullanılan malzemelerin kodlarını görerek daha sonra gerçeklerini de satın alabiliyorsunuz.

Hazırladığınız makyaj yöntemini daha sonra bir fotoğrafa dönüştürmek ve dostlarınızla sosyal medya ya da mesajlaşma uygulamalarınızdan paylaşmak da Makeup Genius ile mümkün oluyor. Makyaj denemelerini zararsızca gerçekleştirmek isteyenler kesinlikle göz atmadan geçmesinler derim.

YORUMLAR