Mango 3.0.301 (Android)

Mango

Mango
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mango, android akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanarak Mango ürünlerini kontrol edip, kampanyalar hakkında bilgi alabileceğiniz resmi Mango uygulamasıdır.

Mango ürünleri hakkında detaylı bilgi almak, fiyatlarını öğrenmek ve size en yakın Mango şubesinin nerede olduğunu öğrenmek için kullanabileceğiniz Mango Android uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yenilenerek geliştirilen uygulama üzerinde Mango markasına ait giyim ürünleri arasında gezinebilir ve istediklerinizi satın alabilirsiniz. Uygulama üzerinde 13 farklı dil desteği mevcuttur.

Beğendiğiniz ürünleri istek listenize ekleyerek daha sonra kolayca ulaşabileceğiniz uygulama üzerinde yaptığınız alışverişin durumları hakkında güncel bilgi alabiliyorsunuz.

Ürünler dışında Mango'ya ait en güncel haber ve kampanyaları da görmenizi sağlayan uygulama sayesinde Androic cihazlarınız üzerinden Mango ürünlerini istediğiniz zaman kontrol edebilecek ve fiyatlarını görebileceksiniz. Sıkı bir moda takipçisi iseniz, uygulamayı mutlaka kullanmanızı öneririm. Böylelikle en yeni ve en güzel giyim ürünlerini hemen alabilirsiniz.

YORUMLAR