Marvel Puzzle Quest Dark Reign 55.209120 (Android)

Marvel Puzzle Quest Dark Reign

Marvel Puzzle Quest Dark Reign
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Marvel karakterlerini bir araya toplayan Marvel Puzzle Quest Dark Reign ücretsiz olarak indirebileceğiniz en iyi eşleştirme oyunlarından biridir.

Marvel Puzzle Quest Dark Reign son dönemlerde oldukça popüler hale gelen eşleştirme oyunlarından bir tanesi. Fakat bu oyunu rakiplerinden ayıran pek çok özellik bulunmakta. Bunlardan en göze çarpanı, önemli bir hayran kitlesine sahip olan Marvel evrenini başarıyla sunuyor olması.

Oyun her ne kadar klasik bulmaca oyunlarına devrimsel özellikler getirmiyor olsa da Marvel temasını kullanması oldukça hoş durmuş diyebiliriz. Spiderman, Hulk, Wolverine, Captain America ve onlarca Marvel karakteri aynı oyunda buluştu! Bizim görevimiz ise bu karakterlerin savaşlarına ortak olmak ve elimizden geldiğince kötü niyetlilere medyan okumak. Bunu başarabilmek için diğer eşleştime oyunlarından alıştığınız gibi üç veya daha fazla taşı bir araya getirerek yok etmeye çalışıyoruz.

Oyunda taktiksel reaksiyon ve rakibin hareketlerini gözlemlemek çok önemli bir yere sahip. Aksi halde düşman karşısında bozguna uğrayabiliriz. Karakterlere dönecek olursak hepsinin kendine has güçleri ve özellikleri mevcut. Oyun esnasında bu özellikleri yükseltebiliyoruz ve onları daha güçlü hale getirebiliyoruz. Bu sayede düşmanları yenmek daha kolay bir hale geliyor.

Marvel dünyasının efsanevi karakterlerini bir araya getiren bu eğlenceli bulmaca oyunu tüm Marvel hayranları tarafından denenmeli. Ücretsiz olarak sunuluyor olması en büyük artısı!

YORUMLAR