McAfee Heartbleed Detector

McAfee Heartbleed Detector
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

McAfee Heartbleed Detector ile Android'li cihazınızın ve kullandığınız uygulamaların Heartbleed açığından etkilenip etkilenmediğini hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

McAfee Heartbleed Detector, Android’li cihazınızın veya cihazınızdaki yüklü herhangi bir uygulamanın Heartbleed açığına karşı korumalı mı korumasız mı olduğunu bilmenize yardımcı olan bir güvenlik uygulamasıdır.

McAfee’nin Android’li telefon ve tabletlerle uyumlu Heartbleed test uygulaması Heartbleed Detector, cihazınızın ve uygulamaların OpenSSL sürümünü kontrol ederek, güvenlik riski ile karşı karşıya olup olmadığınızı bildiren bir uygulamadır. Tamamen ücretsiz sunulan uygulama, cihazınız ve uygulamalar için gerçekleştirdiği tarama işlemini hızlı bir şekilde tamamlar. Dilerseniz “Scan again” butonuna dokunarak tarama işlemini yineleyebilirsiniz. Tarama esnasında taranan uygulamayı ve taranan öğe sayısını gösteren uygulama Heartbleed açığının ne olduğu, hangi verileri etkilediği hususunda da sizi bilgilendirir.

McAfee Heartbleed Detector, sadece cihazınızın ve uygulamaların açıktan etkilenip etkilenmediğini öğrenmenizi sağlar. Eğer ziyaret ettiğiniz web sitelerinin bu açığa korumalı mı korumasız mı olduğunu öğrenmek istiyorsanız McAfee’nin http://www.mcafee.com/heartbleed web aracını kullanmanız gerekir. Heartbleed güvenlik açığı hakkında detaylı bilgi almak için Heartbleed Nedir? ve Heartbleed'den Nasıl Korunulur? adlı blog yazımıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR