Meal Box

Meal Box
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir yemek sipariş uygulamasıdır.

Meal Box, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yemek siparişi uygulamasıdır. Şimdilik yalnızca İstanbul'da şubesi olan Meal Box adlı restoranın resmi uygulaması olan Meal Box'u İstanbul'da yaşayanlar kullanabiliyor.

Meal Box, özellikle fast food'dan sıkılanlara daha sağlıklı ve lezzetli bir alternatif sunuyor. Lezzetli ve sağlıklı ev yemekleri yapan Meal Box, müşterilerini memnun etmek ve daha kolay sipariş vermelerini sağlamak adına bir de mobil uygulama geliştirmiş.

Dışarıdan yemek söylemekten ve sürekli hamburger, pizza gibi yemekler yemekten sıkıldıysanız, artık sağlıklı yemekler yemek istiyorsanız fakat evde yemek pişirecek vaktiniz yoksa ya da beceremiyorsanız Meal Box güzel bir alternatif olabilir.

Meal Box'da hazırlanan tüm yemeklerin besin ve kalori değerlerinin belli olması, lezzet dışında hijyen ve sağlığa da önem vermesi ayrıca bütün bunlarla birlikte servis kalitesinden de ödün vermemesi onu özel yapıyor diyebilirim.

Et yemeklerinden sebze yemeklerine pek çok çeşidin bulunduğu restoranda ayrıca çeşitli tatlılar da bulunuyor. Siz de ev yemeklerine hasret kaldıysanız bu uygulama aracılığıyla kolayca sipariş verebilirsiniz.

YORUMLAR