Microsoft PowerPoint (Android)

Microsoft PowerPoint

Microsoft PowerPoint
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  12,036

 • Üretici

  Microsoft

Microsoft PowerPoint uygulaması ile sunumlarınızı Android cihazınızda görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Sunu tasarlama ve düzenleme yazılımı Microsoft PowerPoint’in Android tablet ve telefonlarda kullanılabilen sürümü. PowerPoint sunularımızı tabletimiz üzerinden hazırlamamıza, mevcut sunuları düzenlememize ve paylaşmamıza izin veren uygulama ücretsiz olarak geliyor.

Microsoft hesabımıza giriş yaparak kullanabileceğimiz PowerPoint uygulaması, hem görsel hem de kullanım açısından masaüstü platformdan farklılık göstermiyor. Bilgisayarımızda kullandığımız PowerPoint yazılımından aşina olduğumuz gezinti ve menü seçenekleri yerli yerinde ve dokunarak rahatlıkla ulaşabileceğimiz şekilde tasarlanmış.

Android tabletler için PowerPoint uygulamasında resim, video, tablo, grafik, SmartArt, geçişler ve animasyonların olduğu gibi aktarıldığını görüyoruz. Ayrıca sunum yaparken vurgulamak istediğiniz noktaları öne çıkarmanıza yardımcı olan kalem ve vurgulayıcılar da kullanımımıza sunuluyor.

E-postalara yerleştirilen ve bulutta depolanan sunumlarımızı açmak için kullanabildiğimiz uygulama eş zamanlı düzenleme özelliği de mevcut. Bu sayede o anda tabletimizde düzenlediğimiz sunum diğer cihazlarımızda da düzenlenmiş oluyor ve bir cihazımızda yarım bıraktığımız sunuya diğer cihazımızda devam edebiliyoruz.

Gereksinimler:

 • KitKat 4.4 ve üzerinde çalışan (Android M henüz desteklenmiyor.), en az 1 GB RAM'e sahip Android cihaza sahip olmanız,
 • Tam Office Deneyimi için Office 365 aboneliğinizin olması gerekiyor.

YORUMLAR