miZX FLUX

miZX FLUX
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adidas'ın Android platformlarında kullanılabilen uygulaması ayakkabıların üzerine istediğiniz fotoğrafın işlenmesine olanak tanıyor.

Android 2.0 ve üzeri platformlarında kullanılabilen uygulama sadece Adidas ayakkabıların üzerine istediğiniz fotoğrafın işlenmesine olanak tanıyor. Fotoğraf çalışmalarınızı, bir manzara ya da resmini çektiğiniz bir deseni ayakkabı numaranızı ve tipini de ekleyerek uygulama vasıtasıyla gönderiyorsunuz. Daha sonra buna göre kesimi yapılmış ayakkabıların üretimine geçiliyor. Yaratıcı tasarımcılar için oldukça keyifli bir uygulama olan miZX FLUX , tasarlandıktan sonra sosyal ağlarda da paylaşılabiliyor.

Uygulama ayakkabıların üzerine işlenmesi talep edilen fotoğrafların telif hakkı olup olmadığını da kontrol ediyor ve bir telif sorunu yaşanmasını engelliyor. Şu anda sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde hizmete giren uygulama, Adidas severler tarafından ilgiyle karşılandı.

Sosyal ağlar üzerinden ya da e-ticaret mağazalarından satışı yapılan tasarımların gelirinden tasarımcılar pay da alıyor. Tasarımlar Avusturya, Belçika, Danimarka, Fransa, Hollanda ve İspanya’da 110 dolardan satılıyor.

YORUMLAR