Movie Collection & Inventory (Android)

Movie Collection & Inventory

Movie Collection & Inventory
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlar için film koleksiyonu düzenleme uygulamasıdır.

Film izlemeyi herkes çok sever. Ama bazıları çok daha fazla sever. Film gerçekten bazıları için bir tutkudur. Maaşının yarısını sinemaya ve DVD'lere yatıran insanlar dahi vardır. Fakat bir süre sonra bu DVD'lerin takibini yapmak imkansız hale gelebilir.

İşte bu durumlar için Movie Collection & Inventory uygulaması geliştirilmiş. Bütün koleksiyonunuzun takibini bu uygulama sayesinde tutabilirsiniz. DVD'leriniz ve Blu-ray disklerinizi kolayra organize edebilirsiniz.

Ayrıca bunları kataloglarken kendi kişisel notlarınızı ve puanlarınızı da yanlarına iliştirebilirsiniz. Piyasada o kadar çok film var ki, bir süre sonra insan neyi izlediğini bile unutabiliyor. Örneğin siz de bir film koleksiyoncusunuz ve alışverişe çıktınız. Alışverişteyken kendi koleksiyonunuzu kontrol edip zaten sahip olduğunuz bir filmi tekrar almanın önüne geçebilirsiniz.

Ayrıca ödünç verdiğiniz filmleri, filmlerin bulundukları yerleri, kaç defa izlendikleri gibi ekstra bilgileri de uygulama sayesinde takip edebilirsiniz. Genel olarak kullanımı kolay ve yararlı bir uygulama olduğu için indirip denemenizi tavsiye ederim.